Kolmapäev, 30. juuni 2010

Hansapäevad Pärnus.


Hansapäevade melust nüüd toibbunud ja teen siis ka järelvaate hansapäevadele.
Eelmisel aasta öökudumisel sai tehtud plaane, et järgmine aasta oleme hansariietes ja kenasti ikka kohal. Hansariided sain ilusti valmis ja seekord sai kaasa võetud ka natuke sellist kraami mida müüa.
Need kohvipakkidest ja ka koeratoidupakkidest valminud kotid said valmis vahetult enne hansapäevi.


Meie telk - Isetegija telk - asus kohe Tallinna väravate juures. Kohale jõudes laotasime oma kraami laiali ja läks kauplemiseks, kauplemise vahepeal sai ka vardaid liigutatud et öösel vähe kergem oleks. Ootas ju meid ees terve öö kudumist - ÖÖkudumine.


Päeval toimus eri paigus igasugu huvitavaid ettevõttmisi, igalepoole just ise ei jõudnud aga siin natuke pilte minu tüdruku fotoaparaadist
Ja kui päevased toimetused otsa said algas öö kudumine. Mina arvasin, et ega ma ikka paari sokke ööga valmis ei tee ja tegin kodus ühe soki valmis. Igaks juhuks oli tehtud ka teine sokipaar samamoodi ja nii nagu selgus valmis said nad mõlemad. Nii et on küll võimalik ööga paar sokke teha :)
Öö kudumisel oli meil ka nagu väike õpituba, sest kellel oli meelest läinud kuidas soki kanda teha või kes ei osanud üldse - igatahes valmis said nad kõik.


Hommikupoole ööd hakkas nii mõnelgi silm kinni vajuma, mina koos Drexiga lõpetasime oma sokid ja läksime mere äärde jalutama. Peale jalutuskäiku suundusime auto poole kus sai ka üks uinak tehtud.


Hommikul olime jälle rõõmsalt jalul ja valmistusime sokke üle andma, kokku sai sokipaare 33. Kuigi enne üleandmist käisid paljud küsimas mis sokid maksavad - tuli välja et nõudlust on tavaliste sokkide järgi.


Need siis mu valmis saanud paarikesed.


Hommikune sokkide üleandmine Pärnu abilinnapeale läks ka igati kenasti. Siin siis Kikuka albumist.

3 kommentaari:

Helen ütles ...

Minu poolt austus sulle ja neile teistele ITlastele, kes öösel kudusid. Mina tõin küll sokid, aga kahjuks kuduma jääda ei saanud.

Drex ütles ...

Tegelikult ikka väga lahe olemine oli :)

Hexy ütles ...

Väga lahedad hansapreilid
ps. kas sa oled juukseid lõiganud, tunudvad lühikesed.