Pühapäev, 26. detsember 2010

Külla tuli Moonika ....

Nagu seda lund meil veel vähe oli, tuli torm Moonika ja tõi seda lausa kotiga juurde. Tänavatele on jäänud vaid üks sõidusuund. Sahamehed ei raatsi ka õieti sahka maha panna, siluvad niisama pealt natuke siledamaks. Järgmine moment sõidad jälle auto põhja peal ringi - lihtsam on jala käia.


 Hommikused aknad olid ikka supper lahedad, lumekardinad ees. Vanaema tuppa oli ikka jäetud väike uudistamise pilu ;)


Värskem uudis siis siit Tapa kandist. Meil avati MAXSIMA kauplus, noh minu jaoks hea uudis kodule lähedal ja natuke uuemat sortimenti ka lisaks. Lastele jagati avamise päeval õhupalle, kodus lendasid pallid kohe lakke kinni ainul paelad rippusid alla. Need paelad aga olid meie kassi põhiliseks põnevuse allikaks.


Ja tulidki jõulud .... jõulusalmid .... jõuluvana ....kingitused ja punnis kõhud - jõuluroast muidugi. Üks jäädvustus Jõuluvanast koos lastega.


Ja siis tuli Scarlett .... nagu Moonikast veel väheks oleks jäänud. Pildistasin meie sauna katust uues disainis - Scarlettile vist Moonika disain ei meeldinud ja tegi vähe omanäolisemaks. Meie hoidsime hinge kinni et koos vihmavee toruga ainult alla ei tuleks.


1 kommentaar:

Hexy ütles ...

oi ma näen, et lund on teile lahkesti jagatud :P