teisipäev, 17. aprill 2012

Karpide eri ...

Järg siis kelladele .....
8 aprillil käisin Kõrtsialuse käsitöötoas kus Vikike käis meile karbi tegemist õpetamas. Haarasin Rakverest ka Vusserdise auto peale ja nii me siis karbitegemisele põrutasime.
Kohapealseid karbitegemise pilte mul pole, küll aga minu esimese karbi pildike ....


Koju tulles oli õhin suur teha kohe veel karpe, paraku samal päeval polnud enam jaksu teha. Küll aga järgmisel päeval tegin kinnistumise mõttes veel ühe karbi ajalehtedega ja proovisin teha ka natuke teistsugust karpi millest Viki rääkis kohapeal kuid läbi me seda ei teinud. Ühesõnaga karp mille kaan käib eraldi.


 Ja et oma uudishimu veel rahuldada proovisin teha karpi mis on riidega üle kaetud. Arvan hetkel et see jääb mu esimeseks ja viimaseks karbiks mis on riidega tehtud (kuni järgmise korrani). Paberiga katta karpe on sada korda lihtsam, võibolla ei olnud mu materjal ka kõige parem aga selline ta siis tuli.


Siis sai teha veel kindla eesmärgiga paar karpi, jah just kelladele plaanisin neid teha. Üks idee oli veel aga sellest teine kord .... ühesõnaga sellised nad said: Ja siin siis kogu minu karbipere üheskoos - endalegi tuli üllatus, et neid nii palju juba.

1 kommentaar:

Sirtsuk ütles ...

Nii armsad!